سازندگان حرفه‌ای، پروژه‌های هوشمند

بسیاری از سازندگان حرفه‌ای به دلیل نبود یک ساز و کار حرفه‌ای، از دریافت پروژه‌های خوب محرومند. مالکین هم به دلیل عدم شناخت نسبت به این حوزه، نمی‌توانند سازنده مناسب پروژه‌ی خود را پیدا کنند. معمولا واسطه‌ها هم برای سود بیشتر، تخصص سازنده و توانایی‌های آنها را در نظر نمی‌گیرند. باتیس با ایجاد یک ساز و کار حرفه‌ای و با بررسی تخصصی سازندگان، تلاش می‌کند سازندگان متعهد و متخصص را به مالکین متصل کند.

چگونگی عملکرد باتیس

گروه ساختمانی باتیس پروژه‌های مختلف مشارکت را بررسی کرده و پروژه‌های متناسب با منطقه فعالیت شما، توانایی فنی شما و … را به سازندگان معرفی می‌کند. سازندگان مختلف  می‌توانند برای این پروژه‌ها پیشنهادات خود را ارسال کنند. در نهایت پیشنهادات شما از طرف باتیس و مالکین بررسی می‌شوند و مناسب‌ترین پیشنهاد برای پروژه مورد نظر با انتخاب مالکین و مشاوره باتیس به عنوان سازنده انتخاب می‌شود. به این صورت همه‌ی افراد برای دریافت یک پروژه شانس خواهند داشت و بر اساس لیاقت و تجربه خود می‌توانند پروژه دریافت کنند. 

ثبت نام سازندگان

ثبت نام سازندگان

  • شروع دریافت پروژه‌های مشارکت

    سازنده گرامی، پس از تکمیل فرم زیر، ثبت اولیه شما برای دریافت پروژه‌های مشارکت انجام خواهد شد.
گروه ساختمانی باتیس

هدف گروه ساختمانی باتیس همراهی شما با تیمی کامل و با تجربه تا پایان پروژه و ساختن تجربه ای مطمئن در صنعت ساخت و ساز است.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید